23 grudnia 2020

Świąteczno- Noworoczne życzenia Samorządu Uczniowskiego.

Droga Społeczności Szkolna, w tym szczególnym czasie, gdy z jednej strony jesteśmy pełni nadziei, skłonni do podsumowań kończącego się roku 2020,a z drugiej strony zatroskani o zdrowie nasze i bliskich, życzymy Wam wszystkim właśnie tego, co ostatnio tak zrobiło się ważne - ZDROWIA. Życzymy Wam, abyście w Nowym Roku odnaleźli nadzieję i siłę do realizacji wlasnych planów i marzeń. Nam wszystkim życzymy tego, aby móc się spotkać już normalnie, poza ekranem komputera, móc się uściskać i podać sobie rękę, móc docenić więzi, które naprawdę nas łączą również z Naszymi Nauczycielami, którzy sami przeżywając wiele rozterek, są dla nas nieustającym wsparciem. Życzymy, aby Nowy 2021 Rok okazał się szczęśliwy dla naszych kolegów z klas maturalnych. Trzymamy za Was kciuki. Podsumowując, życzymy zdrowia, nadziei, ludzkiej radości, wielu przyjaciół i spełnienia marzeń i realizacji celów.

Wasz Samorząd Uczniowski

ddae26490e365e899532aca82f2ce6df