6 czerwca 2018

Szkolny konkurs ekologiczny

25 maja 2018 r., w związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Ochrony środowiska w naszej szkole organizowany jest konkurs wiedzy ekologicznej. Reprezentacje z każdej z klas, w składzie trzyosobowym o 8.15 zasiądą do rozwiązywania przygotowanego przez nauczyciela biologii testu składającego się z 28 pytań.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla ucznia i klasy, która zdobyła największą ilość punktów odbędzie się 13 czerwca, kiedy to na kolejnym spotkaniu z cyklu „ Spotkanie z…” będziemy gościć w szkole doktora Michała Lorenca. Wówczas wygłosi on prelekcję dotyczącą historii  geologicznej Polski oraz etapy rozwoju flory i fauny.

Alina Śmidoda