29 listopada 2020

Szkolny Konkurs Literacki

"We look at the world once, in childhood. The rest is memory"+

(Na świat patrzymy raz, w dzieciństwie. Reszta jest pamięcią)

SZKOLNY KONKURS LITERACKI

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału Szkolnym Konkursie  Literackim inspirowanym  puentą z wiersza tegorocznej noblistki, Louise Glück: "We look at the world once, in childhood. The rest is memory" (Na świat patrzymy raz, w dzieciństwie. Reszta jest pamięcią)

Opis
Do konkursu można zgłaszać teksty literackie (pisane wierszem lub prozą) lub paraliterackie (list literacki, esej) nawiązujące do aforyzmu Louise Glück.
Prace powinny być napisane w formie elektronicznej.
Objętość teksu nie może przekraczać 8000 znaków ze spacjami.
Uczestnik może zgłosić  do konkursu nie więcej niż 2 utwory.
Prace przesyłamy  (do wtorku 2  lutego 2021) pocztą elektroniczną na adres: m.kokorzycki@liceumtp.edu.pl lub osobiście przynosimy do biblioteki szkolnej.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

konkurs_literacki