17 listopada 2023

Tu są liczby tam litery, a 16 to 4x4

17.11.2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniów szkoły, nauczycieli, pracowników szkoły egzaminowali uczniowie klas drugich. Uczniowie podczas zajęć rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę z mnożenia liczb dwucyfrowych, a klasy starsze rozwiązywały łamigłówki i labirynty liczbowe.
Kolaż zdjęć z udziału młodzieży szkolnej w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia
Tabliczka - Licencja dla LOTP
Kolaż zdjęć z udziału młodzieży szkolnej w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia
Uczniowie podczas rozwiązywania zadań z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia