2 marca 2019

Uczniowie klasy Ib/c w Teatrze Nowym w Poznaniu.

26 lutego 2019 roku uczniowie klasy Ib/ c wraz z wychowawczynią  mieli okazję obejrzeć spekatkl " Przesilenie" w Teatrze Nowym w Poznaniu.
Opowiada on o przypadkowym spotkaniu w pubie i dalszych losach pary 35- latków; Heleny- prawniczki i Boba - drobnego przestępcy. Po wielu perypetiach i zawiłosciach dwoje głównych bohaterów postanowiło wyruszyć w podróż po Europie w poszukiwaniu przygód i miłości.
Główne rozważania sztuki dotyczyły upływu czasu, samotności i problemów współczesnego człowieka. Nas młodych ludzi pobudził do refleksji nad własnymi wartościami,wyborami i decyzjami.
                                                                    uczennica klasy Ib/ c
                                                                              Jagna