17 lutego 2020

Uroczystość przekazania funkcji Samorządu Uczniowskiego

17 lutego 2020 roku o godzinie 12.00, nauczyciele i pracownicy szkoły wraz z uczniami uczestniczyli w uroczystym apelu, na którym przekazano funkcje nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Sprawujący obecnie funkcję Samorząd (Alekasandra Chizari, Klaudia Heliasz i Dominika Adamczak) przedstawił zebranym całokształt swojej dwuletniej  pracy. Wysłuchaliśmy wielu miłych słów skierowanych do opiekuna SU oraz wszystkich osób, które  wspierały  i pomagały uczennicom w podejmowanych przedsięwzięciach. Uczennice podkreśliły jak istotna dla ich rozwoju okazała się praca w samorządzie. Przejmującym funkcje nowym przedstawicielom uczniów w składzie : Michał Kubala , Adam Piekarek i Paula Kordylasińska zostało przekazane pióro, jako symboliczne życzenia realizacji planów oraz zapisywania z sukcesem kolejnych kart historii Samorządu Uczniowskiego.Apel był również okazją do wręczenia nagród zdobytych przez uczniów w III Turnieju Strzeleckim o szablę gen. Dowbora- Muśnickiego oraz konkursu polonistycznego.

DSC_0087
DSC_0069