IMG_2341
7 lutego 2018

VI Turniej Debat Oksfordzkich "Zrozumieć historię. Młodzież debatuje" 07.02 2018

7 lutego 2018 r. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. odbył się VI Turniej Debat Oksfordzkich. Zmierzyło się  w nim 16 drużyn z ponadgimnazjalnych szkół województw: wielkopolskiego i lubuskiego.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy I b, Dominika Adamczak, Joanna Bartmińska, Aleksandra Chizari i Klaudia Heliasz. Nasze uczennice zmierzyły się w turnieju z takimi szkołami jak XII Liceum Ogólnokształcące z Poznania, z I Liceum Ogólnokształcącym z Kościana i z Liceum Marii Magdaleny z Poznania. Dziewczyny były wspierane przez naszych absolwentów Mikołaja Stroińskiego i Macieja Kozłowskiego, którzy chcieli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas zeszłorocznej edycji.
IMG_2340
IMG_2337