25 marca 2018

Warsztaty dla maturzystów

22 marca o godzinie 8.30 uczniowie klas maturalnych pod opieką p. Mirosławy Przyłudzkiej-Moryl, p. Anny Gorońskiej oraz p. Magdaleny Kalemby wyruszyli do Sierakowa na trzecie już  w historii naszego liceum warsztaty matematyczne. Przez dwa dni uczniowie pilnie przygotowywali się do najtrudniejszego egzaminu maturalnego. Wytrwale rozwiązywali arkusze, powtarzali wzory oraz poznawali wytrwałość nauczycielek, które niekiedy jedno zadanie musiały tłumaczyć wiele razy. Nie zabrakło jednak dobrej zabawy i integracji, tak niezbędnej po trzech latach wspólnej nauki. Humory dopisywały wszystkim, a matematyka nigdy wcześniej nie wydawała się nam tak przyjemna. Wyjazd współfinansowany został przez Fundację United Way Poland ze środków John Deere Polska.

DSC_0910
DSC_0920