IMG_1764
9 listopada 2017

Warsztaty humanistyczne w Rogalinie

8 listopada 2017 roku uczniowie klasy III a oraz II a wraz z nauczycielkami Panią Profesor Pauliną Habryło oraz Panią Profesor Magdaleną Gawrońską-Garstka uczestniczyli w warsztatach wyjazdowych do Rogalina. Oprócz zwiedzania pięlnego pałacu, powozowni oraz obrazów prezentowanych w galerii na terenie parku uczniowie wykonywali karty pracy z historii i języka polskiego. Lekcje muzealne poświęcone analizie twórczosci artystycznej, rozpoznawaniu stylów architektonicznych oraz tenedencji malarskich w tak pięknym historycznie i kulturowo miejscu pozostaną nam na długo w pamięci.

uczniowie kl. IIa i IIIa
IMG_1767