6 kwietnia 2019 | Anna Dudziak

Warsztaty matematyczne klas III

W dniach 5 i 6 kwietnia 2019 roku klasy trzecie Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym wyjechały wraz z nauczycielami matematyki: Panią prof. Mirosławą Przyłudzką – Moryl (dyrektor szkoły), Panią prof. Anną Gorońską oraz Panią prof. Magdaleną Kalembą na warsztaty matematyczne do ośrodka „Słoneczna” w Sierakowie. Tegoroczni maturzyści rozwiązywali arkusze maturalne z poprzednich lat oraz inne zadania przygotowujące ich do egzaminu dojrzałości. Podczas przerw uczniowie korzystali z pięknej, słonecznej pogody, m.in. udając się na spacer do centrum Sierakowa. Trzecioklasiści wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i pełni pozytywnego nastawienia co do nadchodzących egzaminów maturalnych.

IMG_0043
IMG_0032