5 grudnia 2023

Warsztaty z debaty oksfordzkiej

Warsztaty z debaty oksfordzkiej dla klasy 1 o profilu językowo prawniczym, to doskonała okazja do rozwijania umiejętności argumentacji i retoryki. Uczniowie przez kilka godzin mieli możliwość nauczenia się technik debatowania oraz poznania zasad i struktury debaty oksfordzkiej. Uczestnictwo w warsztatach z debaty oksfordzkiej pozwoli uczniom na doskonalenie umiejętności prezentacji i przekonywania innych. Będą mieli okazję zgłębić tematy prawnicze i naukę języka prawniczego, co przyda się w przyszłej karierze prawniczej. To także świetna okazja do rozwijania umiejętności logicznego myślenia i szybkiego reagowania na argumenty przeciwników.
Warsztaty z debat