Projekt 400
25 marca 2021

Weź udział - wyjątkowy program edukacyjny.

Zachęcamy do udziału w wyjątkowym programie edukacyjnym „Świadomość procentuje dla Ciebie i Twoich bliskich”

Program jest BEZPŁATNY realizowany przez World Healthy Living Foundation ze środków uzbieranych przez Fundacje
w ramach 1% podatku.

Mogą z niego skorzystać:

·        nauczyciele

·        młodzież starsza w szkole średniej

·        młodzież szkolna w klasach 5-8

·        a także rodzice i opiekunowie.

Celem projektu jest edukowanie nowego pokolenia w tematykach zdrowotnych w sposób kompleksowy obejmujący zarówno ciało jak i stronę mentalną.

Zdrowie kryje się w małych decyzjach każdego dnia,  a nie tylko wielkich postanowieniach, dlatego właśnie nauka takiego spojrzenia od najmłodszych lat okazuje się największą nadzieją na zapewnienie  dobrego startu.

Program potrwa trzy miesiące (od 07.04.2021 r.) i będzie podzielony na bloki tematyczne. Każdy miesiąc skupiony będzie na jednym obszarze działania, aby wprowadzać wiedzę w sposób stopniowy i systematyczny.

Z uwagi na panująca sytuację, projekt będzie prowadzony w formie online.

Zapisu do programu można dokonać przez formularz do dnia 5 kwietnia 2021 r.

Wszystkie informacje dotyczące programu, a także formularze zapisów można znaleźć na stronie projektu:

Harmonogram spotkań online w ramach projektu znajduje się poniżej, w załączeniu .

Pliki do pobrania:

Program edukacyjny „Świadomość procentuje dla Ciebie i Twoich bliskich”