3 kwietnia 2023

Wizyta studentek Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej w LOTP

Dnia 03. kwietnia 2023 r. z wizytą przybyli do nas przedstawiciele Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej
Studentki Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, przedstawiły bogatą ofertę edukacyjną tego wydziału.

Panie Eliza Pijkniewską, Aleksandra Olszańską i Joannę Gościak pod opieką Pani mgr inż. arch. Agnieszki Ośmielak-Stankiewicz, wykładowcy z  Zakładu Architektury Usługowej i Mieszkaniowej, zaprezentowały kierunki wydziału, zasady naboru oraz projekty i makiety wykonywane przez studentów na pierwszym i drugim roku studiów. Uczniowie słuchali z zainteresowaniem a po zakończeniu wykładu dyskutowali między sobą na tematy w nim poruszane. Kontynuacją tego spotkania będą warsztaty podczas, których uczniowie naszego liceum wspólnie ze studentami wydziału architektury opracują makietę projektu. To za kilka dni, a już dzisiaj zaproszenie na dzień otwarty tego wydziału, który odbędzie się 19 kwietnia.
Wydział architektury PP w naszym liceum - collage
Wydział architektury w naszym liceum 1