WOŚP
12 stycznia 2020

WOŚP 2020

Jak co roku,także i w tym Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym 12 stycznia 2020 roku kwestowało podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sześciu uczniów naszej szkoły każdy z identyfikatorem, zabezpieczoną puszką i serduszkami przez kilkanaście godzin zbierało pieniądze na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Szczególne podziękowania należą się uczniom  zaangażowanym w wolontariat i pomoc organizacyjną.