11 maja 2021

Wręczenie Nagrody Wójta Gminy Tarnowo Podgórne.

Z przyjemnością dzielimy się krótką fotorelacją z wręczenia tegorocznemu absolwentowi naszego liceum Adamowi Piekarkowi Nagrody Wójta Gminy Tarnowo Podgórne. Nagrodę wręczyła I Zastępca Wójta Gminy Pani Ewa Noszczyńska-Szkurat, w obecności Pani Dyrektor Mirosławy Przyłudzkiej-Moryl.
Adam otrzymał nagrodę za wysokie wyniki w nauce (średnia 5,05),  wzorowe zachowanie, za zaangażowaną działalność w samorządzie szkolnym i klasowym, uczestnictwo w licznych konkursach oraz spotkaniach promujących szkołę, a także za niezawodność i  bezinteresowność w niesieniu pomocy innym. Adam podejmował intensywne działania w wielu obszarach życia szkoły, rozwijając swoje umiejętności matematyczne, historyczne, a także oratorskie, te ostatnie w kole Debat Oksfordzkich, gdzie  szlifował dodatkowo umiejętność argumentacji.
W każdej sytuacji Adama cechowała równowaga i wysoka kultura osobista, szczególnie cenione przez społeczność naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Wręczenie Nagrody Wójta Gminy Tarnowo Podgórne.