30 maja 2022

Wsparcie dla uczniów - jak się uczyć

WSPARCIE DLA UCZNIÓW – JAK SIĘ UCZYĆ

To już kolejne zajęcia, które przeprowadziły panie psycholog z Tarnowskiej Fundacji Jesteśmy Kapitalni dla naszych uczniów. Tym razem licealiści mogli dowiedzieć się jak organizować sobie naukę w odniesieniu do funkcjonowania organizmu - o tym jak uwzględniać przerwy na odpoczynek w czasie nauki, o prawach pamięci, o tym jak porcjować materiał i umiejętnie go powtarzać, a także  tym jak istotna jest dieta i właściwa ilość snu.

Tym razem nie tylko licealiści uczestniczyli w zajęciach, również nauczyciele odbyli specjalne warsztaty szkoleniowe, żeby podczas lekcji móc w praktyce lepiej pracować z uczniami.

warsztaty warsztaty dla uczniów