23 lutego 2017

Wybory Samorządu Szkolnego

W czasie spotkania ze społecznością szkolną kandydaci przedstawiali podstawowe założenia swoich programów oraz zmiany jakie planują wprowadzić wraz ze sposobami ich realizacji.

23.02.2017

W trakcie przerw uczniowie naszej szkoły mieli możliwość oddania głosów na wybranego przez siebie kandydata. Całość wyborów (przygotowanie kart wyborczych oraz urn) zorganizowana została przez obecnie działający Samorząd Uczniowski. Po zakończeniu wyborów komisja w składzie uczniowskim dokonała podliczenia głosów i sporządziła szczegółowy protokół z ich przebiegu.

W dniu 24 lutego nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Najwięcej głosów uzyskała Kinga Skowrońska z II c, która tym samym została nową przewodniczącą SU w naszej szkole..

27.02.2017

Ustępujący Samorząd Uczniowski spotkał się z nowo wybranym, aby dokonać podsumowania działań zrealizowanych w ciągu dwóch lat działalności oraz przekazać życzenia powodzenia w realizacji programów wyborczych. Ponadto wybrany został opiekun samorządu nowej kadencji.

businessman-3075837__340