Wycieczka integracyjna
3 października 2017 | Julia Knaflewska, Weronika Mazankiewicz (kl. I a)

Wycieczka integracyjna

2 i 3 października 2017 roku my, klasy pierwsze z Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym wybraliśmy się na wycieczkę integracyjną do Sierakowa pod opieką nauczycieli: Anny Gorońskiej i Pawła Przybylskiego.

Przez te dni byliśmy podzielni na dwie grupy i wykonywaliśmy różne zadania. Na przykład, poszliśmy do parku linowego, budowaliśmy szałasy, graliśmy w paintballa. Za wszystkie konkurencje zdobywaliśmy punkty. Na tym wyjeździe nie było czasu na nudę. Po wszystkich naszych wyzwaniach mieliśmy czas wolny, gdzie każdy regenerował siły na kolejne zadania. Pod koniec wycieczki, każdy z nas otrzymał certyfikat o ukończeniu survivalu i poza tym została wyróżniona najlepsza szóstka uczniów, którzy zdobyli najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach. W nagrodę dostali po medalu.

Wszyscy wyjechaliśmy z tej wycieczki wzbogaceni o piękne wspomnienia i nowe znajomości.

Uczniowie z quadem
Zadanie
Zdjęcie zbiorowe w lesie
Przygotowanie do gry w paintball