Fort VII
14 grudnia 2017

Wycieczka klas drugich - zwiedzanie Fortu VII i film "Najlepszy"

W czwartek 14 grudnia 2017 roku uczniowie z klas II a i II b uczestniczyli w nietypowej lekcji historii. Wraz z nauczycielkami Panią Pauliną Habryło oraz Magdaleną Gawrońską-Garstka zwiedzali Fort VII w Poznaniu. Przewodnik muzealny w bardzo ciekawy sposób opowiedział o wydarzeniach historycznych związnych z fortyfikacją.
Następnie uczniowie przeszli do studyjnego kina mieszczącego sie przy ulicy Bułgarskiej, aby obejrzeć film pt: "Najlepszy". Biografia polskiego thratlonisty Jerzego Górskiego, który pokonując nałogi, własny strach i słabości zdobył tytuł "podwójnego ironmana" bardzo zainteresowała młodzież.
Fort VII - 2
fort VII - 3