21 marca 2018

Wyniki etapu podstawowego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Uczniowie naszej szkoły pisali test Olimpiady Wiedzy Ekologicznej .

Każdy z uczestników rozwiązał test składający się z 50 pytań. Pytania dotyczyły wiedzy ekologicznej oraz aktualnych problemów ekologicznych w skali lokalnej i globalnej. Niektóre zadania wymagały szczegółowej wiedzy ekologicznej i biogeograficznej. Uzyskane wyniki wskazały , że uczniowie mają sporą wiedzę ekologiczną. Oby stosowali posiadaną wiedzę w codziennym życiu, pokazując innym właściwą postawę w stosunku do środowiska.

.Najwyższy wynik   70 % uzyskała  Kinga Skowrońska z klasy III c i Magdalena Małyska  również z klasy III c.

Szkolny organizator

Alina Śmidoda