16 listopada 2023

Wyniki szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy o Żywieniu.

Tegoroczni uczestnicy Olimpiady Wiedzy o Żywności osiągnęli bardzo dobre wyniki, co oznacza że poziom wiedzy z tego zakresu z roku na rok jest coraz większy. Rośnie również znajomość oraz świadomość istotności tematyki związanych z racjonalnym odżywianiem.

Poziom olimpiady był bardzo wyrównany jednak do etapu okręgowego awansowała Martyna Białas z klasy 3c, która zajęła I miejsce w etapie szkolnym.
Gratulujemy.
                                                                                                                szkolny organizator