21 marca 2020

Zapach jabłek i farby drukarskiej

W dniach 6-8 marca 2020 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyły się XXIV Targi Edukacyjne w Poznaniu.

Targi Edukacyjne - można powiedzieć, że jak co roku to bardzo owocna i owocowa impreza (oprócz ulotki Naszego Liceum każdy mógł liczyć na jabłko prosto z tarnowskiego sadu). Targi to okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną, odpowiedzenia na pytania, uzyskania zapewnienia, że Nasze Liceum dobrze przygotowuje do matury, pozwala rozwinąć skrzydła naszym uczniom. Targi w skrócie - tłum gości, duże emocje, liczne pytania i odpowiedzi oraz zapach jabłek i farby drukarskiej.

A po Targach?

Zapraszamy na Drzwi Otwarte - 18.04 godz. 10:00-12:00 i 29.04 16:00-19:00.
Zaproszenie na Drzwi Otwarte
Uczniowie LO na stoisku - Targi Edukacyjne