15 marca 2022

„Dziewczyny na medal”

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

Dnia 15 marca 2022 roku reprezentacja dziewcząt Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym udała się do Swarzędza by zawalczyć o tytuł najlepszej drużyny w halowej piłce siatkowej powiatu poznańskiego. Zawodniczki rozegrały pięć meczy, z których pierwszy okazał się najtrudniejszy z powodu przegranej w pierwszym secie. Po krótkiej rozmowie z trenerem w czasie przerwy między setami, dziewczyny bardziej zmotywowane i skoncentrowane pokonały drużynę przeciwną wynikiem 2:1. Kolejne mecze już nie stanowiły problemu. Nasze licealistki gładko pokonały pozostałe drużyny zdobywając tytuł Mistrza Powiatu Poznańskiego co dało im przepustkę do rozgrywek rejonowych, w których reprezentacja LOTP zajęła czwarte miejsce.