18 lipca 2022

20 lat minęło!

17 września zapraszamy na spotkanie jubileuszowe

2 września 2002 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie Podgórnym po raz pierwszy spotkali się  nauczyciele ze swoimi uczniami. Rozpoczęta wówczas przygoda i ciężka praca trwa do dziś. Mury naszej szkoły opuściło 883 absolwentów, pomogliśmy niejednokrotnie w podjęciu trudnych życiowych decyzji otrzymując w zamian uśmiech i podziękowanie.

Każdy jubileusz jest świętem i wydarzeniem. Pragniemy ten dzień celebrować w gronie społeczności naszego Liceum, byłych, obecnych i przyszłych uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości. 20-lecie szkoły to bez wątpienia czas wspomnień i refleksji. Do wspólnego świętowania zapraszamy 17 września na godzinę 11.00.

Po oficjalnych uroczystościach w szkole możliwe jest spotkanie w Hotelu 500. Termin jest już zarezerwowany, ale potrzebna jest osoba - liczymy na absolwentów, którzy zajmą się dalszą organizacją takiego spotkania:)
Prosimy o kontakt pod numerem +48 508 293 419

zaproszenie