29 kwietnia 2022 | Anna Kępińska - Dymel

Abiturienci ze świadectwami.

W piątek 29 kwietnia 2022 r. cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystości  wręczenia świadectw uczniom, którzy w tym roku szkolnym zakończyli naukę.

Nasza szkoła pożegnała ostatni rocznik absolwentów gimnazjum i trzyletniego liceum.

Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Podgórnym, w którym wzięła udział dyrekcja szkoły, część grona pedagogicznego, przedstawiciele Gminy Tarnowo Podgórne, uczniowie klas II i III naszego liceum i wielu znakomitych gości.

Podczas tej uroczystości uczniom zostały wręczone nagrody i wyróżnienia za aktywną pracę i wkład na rzecz szkoły i całej uczniowskiej społeczności. Najważniejszą nagrodę – nagroda Wójta Gminy Tarnowo Podgórne, otrzymała Emilia Pałęza, za najwyższą średnią w szkole oraz czynny udział w debatach oksfordzkich.

Po części oficjalnej, uczniowie klas przedmaturalnych wystąpili w przedstawieniu przygotowanym specjalnie na tę uroczystość.

Maturzystom życzymy połamania piór!

Anna Kępińska - Dymel

Abiturienci ze świadectwami.