1 października 2020

Cyfrowa szkoła Wielkopolsk@2020

Pragniemy poinformować, iż Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym w roku szkolnym 2020/2021 bierze udział w kolejnej edycji Projekt Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020.

Projekt ten jest realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020: Oś Priorytetowa 8 - Edukacja, Działanie 8.1 - Ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu naukiszkonej oraz wyrównanie dostępu do edukacji przedszkolnej i szkolnej.
Głównym celem Projektu jest podniesienie kompetencji ICT 4940 nauczycieli i 11680 uczniów z 600 wielkopolskich szkół prowadzących kształcenie ogólne na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym.

Wartość projektu: 5 288 700,00 zł

Wkład własny: 5% wartości Projektu i pochodzi z budżetów jednostek samorządu terytorialnego.

W ramach projektu szkoła otrzymała 2 laptopy i 25 tabletów oraz zestaw wideokonferencyjny wspomagające proces kształcenia.

baner CSW
Uroczyste przekazanie sprzętu