15 listopada 2022

Drodzy Uczniowie / Drodzy Rodzice! Prosimy o Wasze wsparcie!

Drodzy Uczniowie / Drodzy Rodzice!

Prosimy o Wasze wsparcie – wspólnie możemy przyśpieszyć budowę nowego budynku dla naszego Liceum, w którym większość uczniów to młodzież z naszej gminy!

W tym roku mieszkańcy gminy Tarnowo Podgórne mają możliwość zagłosować na inwestycje w ramach tworzenia Planu Rozwoju Lokalnego 2023-2028. Jedną z ogólnogminnych inwestycji jest budowa nowego budynku dla Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym. Zainwestujmy w edukację naszej młodzieży – w tym roku do naszej szkoły złożono ponad 600 wniosków, jednak ze względu na ograniczenia lokalowe (współdzielimy budynek ze Szkołą Podstawową nr 2) nie mamy możliwości zaoferować nauki większej liczbie młodzieży niż do tej pory. Do naszej gminy przeprowadza się coraz więcej osób, mamy coraz więcej dzieci i młodzieży, która – jak wynika z ankiet przeprowadzanych przez nas w szkole – wybiera naszą szkołę głównie ze względu na jakość oferowanej edukacji oraz lokalizację.
Pomóżmy naszym dzieciom uczyć się blisko domu w jak najlepszych warunkach! Wspólnie zagłosujmy na Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym!
Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Gminy Tarnowo Podgórne wpisani do rejestru wyborców.

Link do głosowania online 14–17 listopada https://bit.ly/glosowaniePRL

Punkty do głosowania tradycyjnego są wyznaczone w każdej miejscowości - są to świetlice wiejskie, za wyjątkiem Przeźmierowa (tam Szkoła Podstawowa) oraz Tarnowa Podgórnego (sala GKS Tarnovia ul. 23 Października 34). 20 listopada punkty te będą otwarte w godz. 8.00-20.00.

Prosimy o głosy!

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym