4 listopada 2022

Dyskusje na Uniwersytecie Ekonomicznym ...

Dnia 04.11.2022 r. Nasi Debatanci na Uniwersytecie Ekonomicznym dyskutowali dziś na temat: "Jako młody absolwent studiów w Polsce wolałbym założyć działalność gospodarczą niż pracować na etacie." Dzisiejsze wystąpienia poprzedzone były żmudną pracą, zbieraniem materiałów i opracowywaniem argumentacji. Nie udało się zwyciężyć w tej debacie,ale nie o to chodzi. To zawsze subiektywne odczucia i trochę szczęścia w losowaniu stron.
Jako opiekunka koła pragnę podkreślić, że szczególnie była dumna z pierwszoklasistki - Heleny Jarockiej z klasy 1b. Na pozycji nr 2 debatowała Monika Mosiężna, mówcą trzecim był Antek Jerzmanowski, a podsumowującym mowy zespołu - Wiktor Środecki.
Jestem z Was bardzo dumna!

Marzena Kasendra-Filipiak

Ps. A jak wyglądają przygotowania do debat? Migawki z naszych środowych spotkań w galerii.
Kolaż zdjęć z Debat na Uniwersytecie Ekonomicznym
Przygotowania uczniów do Debat na Uniwersytecie Ekonomicznym