IMG_7399
7 czerwca 2018

Finał Młodzieżowego Turnieju Debat Oksfordzkich

Swoją obecnością wydarzenie uświetniła Pani Wójt Ewa Noszczyńska-Szkurat, która skierowała do wszystkich uczestników turnieju i organizatorów wiele ciepłych słów doceniając rolę i znaczenie debaty w życiu publicznym oraz wielkie zaangażowanie młodzieży w przygotowanie do turnieju.
W finale rywalizowały ze sobą dwie szkoły: z Tarnowa Podgórnego oraz Lusowa. Drużyną zwycieską okazała sie reprezentacja  uczniów ze szkoły w Lusowie. Należy jednak podkreslić, iż wszystkie startujące w MTDO drużyny uczniów były znakomicie przygotowane merytorycznie i technicznie. Serdecznie dziekujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach a zwłaszcza Nauczycielom i Opiekunom, dzieki którym młodzież tak pieknie sie zaprezentowała w finale.
IMG_7397
IMG_7396