7 lutego 2023 | Mirosława Przyłudzka-Moryl

Głosujmy na projekt "Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@"

Od 2018 roku współpracujemy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Dzięki niemu nasi uczniowie mieli możliwość rozwijać swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w ligach przedmiotowych, utworzenie klasy akademickiej oraz wykorzystanie nowoczesnego sprzętu komputerowego i konferencyjnego, który pozyskaliśmy w ramach projektu.

Dziś to my chcemy wesprzeć organizatorów i zagłosować na w/w projekt, do czego i Państwa zachęcamy. Poniżej przekazujemy informację od organizatorów:

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół, Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie!

Już od kilku lat pracujemy wspólnie, dajemy radość uczniom, razem podnosimy poziom edukacji w Wielkopolsce. Prosimy Was o pomoc! :)

Z radością dzielimy się informacją, że znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie projektów i inicjatyw zgłoszonych do konkursu „Inwestycja z perspektywą”. Organizatorem plebiscytu jest Serwis Samorządowy PAP, który realizuje konkurs w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Jego celem jest upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych z UE.

Celem plebiscytu jest wyłonienie najpopularniejszych, zdaniem internautów inwestycji, działań lub przedsięwzięć realizowanych i finansowanych lub współfinansowanych ze środków pochodzących z funduszy europejskich.

Cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone i nie zwalniamy tempa! Tylko Państwa głosy mogą ponieść nasz Projekt do zwycięstwa. Każda osoba może oddać nieograniczoną ilość głosów – liczymy na Państwa wsparcie! Nasz Projekt znajdziecie Państwo na liście wybranych inicjatyw. Poniżej znajduje się bezpośredni link do głosowania na nasz projekt.

Głosowanie potrwa do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. na stronie PAP:
Link do głosowania:

Z góry dziękujemy za Państwa głosy i wsparcie! :)

konkurs_PAP tablica informacyjna