6 marca 2023

Gościmy zdobywczynię pierwszego miejsca w międzynarodowym konkursie Agar Art.

1 marca klasa 2 c, o profilu medyczno- przyrodniczym, gościła  Panią Martynę Pietrzak, studentkę Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, która zwyciężyła w 8 edycji międzynarodowego Konkursu Agar Art., organizowanego przez Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne. Studentka trzeciego roku kierunku weterynaryjnego zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Profesjonaliści, w sekcji Europa. Zwycięska praca nosi tytuł ” Jak poznałam Odo Feliksa Kazimierza Bujwida?”. Mieliśmy okazję usłyszeć, że na studiach warto znaleźć czas na pasje. Nasz gość zajął się malowaniem bakteriami. Efekty są zdumiewające. Jak można zastosować zdobytą wiedzę? To było bardzo inspirujące spotkanie. Gratulujemy wygranej w tak prestiżowym konkursie..

Alina Śmidoda

20230301_103659