11 października 2020

Indywidualne sukcesy sportowe naszych uczennic

Miniony weekend po raz kolejny  pokazał nam jak sportowo uzdolniona młodzież uczy się w naszym Liceum. W piątek 09. października w Śremie, HANNA DEPTA, uczennica klasy 1c, została Mistrzynią Wielkopolski Szkół w Szermierce - w szpadzie.

Piękna, wrażliwa, inteligentna i świetnie władająca bronią białą... to właśnie HANIA.

Gratulujemy wyniku i trzymamy mocno kciuki za udany występ w Mistrzostwach Polski już w tę niedzielę w Częstochowie – Konopiskach.

W Jaszkowie 10-11. października BARBARA WICHNIAREK wraz ze swoją TAJGĄ koncertowo, z wdziękiem i gracją pokonały wszelkie przeszkody i zwyciężyły w Halowych Ogólnopolskich Zawodach Dzieci i Młodzieży w Jeździectwie – skokach przez przeszkody w klasie L.

Gratulujemy Basiu i życzymy kolejnych sukcesów.

Hania szermierka
Basia i Tajga