7 lipca 2021

Informacja dla absolwentów szkół podstawowych

Kandydatom - absolwentom szkół podstawowych, którzy wybrali nasze Liceum przypominamy o obowiązku dostarczenia dokumentów - poświadczonych  przez szkołę podstawową za zgodność z oryginałem kopii:

• świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz
  • wystawionego prze OKE Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Dokumenty należy dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru do 14 lipca 2021 r. do godziny 15.00:

1) przez SYSTEM NABÓR

(szczegółowa instrukcja znajduje się w zakładce DOKUMENTY )               lub

2) dostarczając do skrzynki podawczej w szkole pierwszego wyboru             lub

3) listem poleconym (liczy się data wpływu do szkoły)

Uwaga!

Zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty to dokument wydany przez OKE - zawiera wizerunek okrągłej pieczęci OKE oraz  pieczęci i podpisu dyrektora OKE!

Przypominamy też o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa sanitarnego!

Plakat - informacja dla absolwentów SP
Zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty