16 października 2024

Kolejne odwiedziny naszego Koła Wolontariatu w Domu Opieki w Kobylnikach

16.10.2024 r. kolejny raz nasze Koło Wolontariatu odwiedziło Dom Opieki w Kobylnikach.

Trafiliśmy tym razem na urodziny jednej z pensjonariuszek: był tort i kwiaty.
Na ,,100 lat" śpiewanie się nie skończyło, doszliśmy aż do "Hej sokoły".
Tradycyjnie już - przygotwywaliśmy z seniorami sałatkę owocową.
Rozmawialiśmy przy kawie i herbacie, a właściwie to głównie słuchaliśmy ciekawych, dawnych historii z życia, często pełnych barwnych i wesołych przygód, trochę o tęsknocie za bliskimi i o samotności, sporo o dzieciach, wnukach i prawnukach, ale też o szkole i radach dla nas na życie. Spotkanie było tak miłe, że nie zauważyliśmy jak szybko minął nam czas.
Już jesteśmy umówienie na listopadowe ugniatanie i pieczenie rogali marcińskich i śpiewanie pieśni patriotycznych.
Kolejne odwiedziny naszego Koła Wolontariatu w Domu Opieki w Kobylnikach - kolaż zdjęć
Kolejne odwiedziny naszego Koła Wolontariatu w Domu Opieki w Kobylnikach