1 czerwca 2021

Kolejny sukces! Wyniki konkursu: „W służbie Niepodległej. Działalność ziemian na rzecz państwa i społeczeństwa w dwudziestoleciu międzywojennym”

Kolejny sukces 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS

"W służbie Niepodległej. Działalność ziemian na rzecz państwa i społeczeństwa w dwudziestoleciu międzywojennym”

Z przyjemnością pragnę poinformować, iż uczennica naszej szkoły, Nadia Gruchot, która w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu "W służbie Niepodległej. Działalność ziemian na rzecz państwa i społeczeństwa w dwudziestoleciu międzywojennym”  zajęła II miejsce, 1 czerwca b.r. wzięła udział w etapie ogólnopolskim, zajmując miejsce piąte. Jest to olbrzymi sukces tej uczennicy, która mając lat jeszcze 15 pokonała wielu starszych kolegów i koleżanek. Nadia została mocno pochwalona przez jury konkursu, które doceniło olbrzymią wiedzę i umiejętności naszej uczennicy.

Organizatorem konkursu od wielu lat jest Instytut Pamięci Narodowej, przy współpracy z Polskim Towarzystwem Ziemiańskim i Biblioteką Raczyńskich w Poznaniu.

GRATULUJEMY!

210-589090
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.