16 marca 2020

Lekcja W-F online

Droga Społeczności Uczniowska LO TP!

W trosce o Waszą kondycję fizyczną zapraszamy Was do grupy W-f LO TP na FB utworzonej dla potrzeb uczniów naszego liceum. W tym miejscu będziemy się wzajemnie motywować do dbania o siebie, o swoje zdrowie, o swoją kondycję fizyczną i psychiczną.

Na ten trudny i wyjątkowy czas związany z koronawirusem i zarazem zawieszonym czasem zajęć w szkole mamy dla Was propozycję:

Każdego dnia, na grupie otrzymacie zadanie - wyzwanie związane z aktywnością fizyczną Za każde wykonane zadanie i udokumentowane do godz. 24 (wysłane w komentarzu bądź messengerem, zdjęcie z aplikacji lub swojego zegarka sportowego) otrzymujecie ,,+. Za trzy zadania wykonane w tygodniu otrzymujecie ocenę ,,5.
Proszę wszystkich chętnych podjęcia wyzwania uczniów o zapisanie się do w/w grupy.

Więcej na grupie... --> https://www.facebook.com/groups/620074705502791/?source_id=651943068244681

Zachęcam do udziału w tej specjalnej domowej wersji wychowania fizycznego!

Kadra W-F LO TP

Grupa uczennic LO TP podczas gry zespołowej