19 kwietnia 2023

Mamy swój las!

14 kwietnia 2023 roku o godzinie 9.00 grupa 24 uczniów naszej szkoły wyruszyła na poletko numer 124, aby wziąć udział w nowym proekologicznym projekcie gminnym Park Społeczny. Akcja trwała do godziny 12.00 i pomimo niezbyt sprzyjającej pogody zadanie zostało wykonane sprawnie z dużym zapałem, przy dopisujących humorach. W ten uczciliśmy zbliżający się Dzień Ziemi. Drzewa to swoiste ekosystemy, które znacząco wpływają na bioróżnorodność.

Alina Śmidoda

Akcja sadzenie drzew.