13 września 2021 | Anna Gorońska

Minikongres Młodych Matematyków Polskich

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk, organizują jednodniowe wydarzenie online pod nazwą Minikongres Młodych Matematyków Polskich, aby podtrzymać kontakt z uczniami zainteresowanymi matematyką.

24 września 2021 roku, od godziny 9:00 do 14:00 zapraszamy uczniów szkół średnich z całej Polski na jednodniowe spotkanie z matematyką na platformie Click-Meeting z transmisją na YouTube. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Szczegóły na stronie: 8kmmp.math.uni.lodz.pl.
8kmmp-logo