15 kwietnia 2022

Nowy Samorząd Uczniowski

Przekazanie władzy w LOTP

W holu szkoły dnia 6 kwietnia 2022 roku miało miejsce przekazanie sterów. Stary Samorząd w składzie: Michał Kubala, Aleksandra Schwarz, Patrycja Nowicka i Pola Wiśniewska przekazali nowe pióro Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu: Aleksandrze Piaskowskiej, Oliwii Mierzwa, Jakubowi Węgrzynowi oraz Szymonowi Kaczmarkowi.

Ale to nie koniec. W tym roku szkolnym zmiana nastąpiła również w osobie opiekuna Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Pani profesor Alinie Stephan-Śmidodzie złożono serdeczne podziękowania za ogrom pracy i zaangażowania, które włożyła na przestrzeni wielu lat piastując to stanowisko. Nowym opiekunem, zgodnie z wolą Samorządu Uczniowskiego została pani profesor Anna Kępińska-Dymel, nasza nauczycielka chemii.

Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy świetnych pomysłów i sił do ich realizacji. Powodzenia!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
                                                                                                                                 Anna Kępińska-Dymel