8 marca 2018

Nowy Samorząd uczniowski - dziękuje

Po mianowaniu nowego Samorządu Uczniowskiego wybrany samorząd szkoły pdziękował odchodzącemu samorządow:

"Chcielibyśmy szczerze podziękować, a także wyrazić głębokie uznanie i szacunek wszystkim  członkom samorządu, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wnieśli wiele dobrego w życie szkoły, poświęcony czas oraz okazane serce.
Szczególne podziękowania kierujemy do przewodniczącej S.U Kingi Skowrońskiej, która swoim uśmiechem, pracowitością i wyjątkowym zaangażowaniem zasłużyła na największe uznanie. Gorące słowa należą się też koleżance i  koledze: Oldze Liszkowskiej i Adamowi Jacuńskiemu.My, jako następcy ze wszystkich sił postaramy się kontynuować dzieło, które zostało rozpoczęte przez naszych poprzedników. Zapisując to wszystko na kartach historii naszej wspaniałej szkoły.

Na koniec pozwolę sobie zacytować wybitnego polityka Winstona Churchilla:

„To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.”