1 lipca 2022

Odbiór świadectw maturalnych

Szanowni Maturzyści,
Zapraszamy po odbiór świadectw maturalnych we wtorek

5 lipca 2022 r. o godzinie 10.00

Absolwenci  klasy III Ag                     -                biblioteka

Absolwenci klasy III Bg                      -                gabinet Pani Dyrektor

Absolwenci klasy III Cg                      -                sala 152

Absolwenci z lat ubiegłych                 -               sekretariat

Po odebraniu świadectw prosimy tegorocznych  absolwentów o przyjście do sekretariatu w celu odbioru dokumentacji szkolnej.

Jeśli ktoś nie będzie mógł odebrać świadectwa w podanym terminie może je odebrać  osoba upoważniona- należy osobiście złożyć upoważnienie w sekretariacie szkoły, lub skan/obraz podpisanego upoważnienia przesłać na adres e-mail: sekretariat@liceumtp.edu.pl lub przesłać jego treść do sekretariatu ze swojego konta w dzienniku librus.
Świadectwo można odebrać także w terminie późniejszym, w godzinach pracy sekretariatu (zakładka Kontakt na stronie internetowej liceum).

świadectwo dojrzałości