29 listopada 2020

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO PLANETA

25 listopada 9 uczniów z klasy IC, 6 z klasy IIC p i 9 z klasy III C wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko- Planeta. W ramach tegorocznej edycji uczniowie zmierzyli się z 30 pytaniami zamkniętymi  z zakresu przyrody, biologii ,ochrony środowiska oraz jednym otwartym, które dotyczyło Parków Narodowych. Organizatorem konkursu była Katedra Kształtowania Środowiska Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Stowarzyszenie „ Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim.  Zadania rozwiązane, czekamy na wyniki.

Szkolny organizator

A.Śmidoda