3 marca 2022

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko Planeta

3 marca 2022r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko- Planeta”, w którym uczestniczyło 15 uczniów z klas I c i II c  z rozszerzoną biologią.

Uczestnicy rozwiązywali test składający się z  30 pytań zamkniętych i jednego zadania otwartego, polegającego na odpowiedzi na pytanie w jaki sposób człowiek może dbać o ptaki w okresie zimowym, a w jaki w okresie letnim. Jesteśmy przekonani, że udział w konkursie dał uczniom możliwość rozrywki umysłowej i był sprawdzianem umiejętności, a jednocześnie, w dłuższej perspektywie przyczyni się do popularyzacji  i pogłębienia wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Szkolny Organizator Konkurs                                                                                                                                                                   A.  Śmidoda

pobrane (1)