3 października 2022

Olimpus - Olimpiada Matematyczna

Drodzy Uczniowie!
Serdecznie zapraszamy na olimpiadę przedmiotową w Sesji jesiennej, która zostanie przeprowadzona w dniu 04-11-2022 r.

Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i będzie testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie odpowiedzi mogą być poprawne. Uczeń ma także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie.
Każdy uczeń przed olimpiadą otrzymuje tyle punktów, ile ma decyzji do podjęcia, tzn. 4 razy więcej niż pytań. Za każdą poprawną odpowiedź dopisuje się do otrzymanej sumy 1 punkt, za fałszywą (-1) punkt. Dodatkowo uczeń ma możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na wybrane pytania nie uzyskując ani nie tracąc punktów. W tym przypadku zaznacza pole „brak odpowiedzi”

W testach zawarte będą pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił.

Każdy z uczestników olimpiad przedmiotowych, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania w ramach danego przedmiotu i klasy a dla najlepszych zostały przewidziane dyplomy laureata i nagrody oraz specjalne wyróżnienie Omnibusa.

Olimpiada jest olimpiadą płatną 14 zł

Zapraszamy do zapisów do dnia 6.10.2022 r