18 marca 2022

Pewien etap kończy się, ale ...

Dziś zakończyliśmy roczny projekt z Poznańską Ligą Debat, Mistrzostwami Polski Debat Oksfordzkich, ale nie zwalniamy tempa. Uczestniczyliśmy w wielu ciekawych wykładach organizowanych przez UAM i Politechnikę Poznańską. Debatowaliśmy z poznańskimi liceami. Dzisiaj z przesympatyczną drużyną z poznańskiego Marcinka. To był świetny dzień na Wydziale Socjologii UAM. Nasi młodzi mówcy dostawali z debaty na debatę coraz wyższe noty. Prezentowali naprawdę wysoki poziom kultury słowa i rewelacyjnie reprezentowali Liceum w Tarnowie Podgórnym. Już umówiliśmy się na debaty szkoleniowe z innymi liceami. Przed nami teraz nowe wyzwania, bo w tym szczególnym czasie chcemy propagować debatowanie, umiejętność autoprezentacji, walkę tylko na argumenty, w Tarnowskich szkołach podstawowych. Już ruszamy z działaniami i mamy szczerą nadzieję, że nasi młodsi koledzy też będą mieli frajdę z merytorycznej dyskusji.
Kolaż zdjęć
Przygotowania do debat