7 czerwca 2022

Pierwszy Tarnowski Turniej Debat Oksfordzkich dla Szkół Podstawowych za nami!

7 czerwca 2022 w murach Naszego Liceum odbył się Turniej Debat Oksfordzkich dla Szkół Podstawowych o tytuł Mistrzów Argumentacji.
Mistrzem Debat Oksfordzkich w I Tarnowskim Turnieju Debat Oksfordzkich dla Szkół Podstawowych została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym. Tytuł vicemistrza przypadł w udziale fantastycznej grupie ze Szkoły Podstawowej w Baranowie. To właśnie w Baranowie uczy się Najlepszy Mówca Turnieju Maksymilian Sommerrey. Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lusówku.
Szkoły z Ceradza Kościelnego, z Przeźmierowa i Dwójka z Tarnowa Podgórnego nie znalazły się na podium, ale pragniemy podkreślić, że poziom wszystkich młodych debatantów zadziwiał. Ogromna zasługa w tym nauczycieli, którzy uwierzyli, że warto uczyć debatowania. Ogromne podziękowania ze strony Debatantów z Liceum, którzy byli gospodarzami Turnieju, płyną dla Fundacji Projekty Edukacyjne i Gminy Tarnowo Podgórne, bo bez tej współpracy nie byłoby to możliwe.
Mamy nadzieję, że widzimy się znowu w przyszłym roku !!!!!!
Kolaż zdjęć z Turnieju Debat
Młodzież podczas debaty finałowej
Turniejowe medale
Puchar dla najlepszej drużyny