25 czerwca 2020

Podziękowania na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Szkoły oraz Wy, drogie Koleżanki i Koledzy.

Tegoroczne zakończenie roku niestety różni się od poprzednich. Nie możemy się bowiem spotkać wszyscy razem, aby uroczyście podsumować miniony rok szkolny, który zresztą przez ostatnie kilka miesięcy również wyglądał nietypowo.

Jako Samorząd Uczniowski chcielibyśmy złożyć podziękowania Pani Dyrektor, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Pracownikom Szkoły za trud kształcenia i wychowania, za starania, cierpliwość, wyrozumiałość, szczególnie w ostatnim, trudnym dla Nas wszystkich czasie. Dziękujemy również Wam, Koleżanki i Koledzy, ponieważ bez Was wszystkie nasze działania byłyby po prostu zbędne.

Życzymy całej Społeczności LOTP udanych oraz pełnych najlepszych wrażeń i odpoczynku wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

kwiaty_001