30 kwietnia 2021

Podziękowanie od klasy III C

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Jako abiturienci Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym, chcielibyśmy bardzo podziękować Wam za to zaangażowanie, pomoc i cierpliwości w przygotowaniu nas do tegorocznej matury przez te wszystkie 3 lata naszej edukacji. Nie zawsze było łatwo, ale jesteśmy wdzięczni Wam za to, co dla nas zrobiliście, obiecujemy wykorzystać to w przyszłości najlepiej jak potrafimy, aby pokazać, że jesteśmy dorosłymi ludźmi, oraz byście mogli czuć dumę za nas, jako Waszych byłych podopiecznych. Dziękujemy za wszystkie wskazówki, rady i przeprowadzone z nami rozmowy. Będzie nam Was brakować, pomimo tego, że nie spędziliśmy dużo czasu w murach tej szkoły. Kończy się pewien okres w naszym życiu, ale też zaczyna się nowy, w którym musimy dokonywać sami wyborów. Chcielibyśmy podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom:
  • Osobom pracującym w portierni za pozwolenie nam na wędrówki po przekąski
  • Paniom z sekretariatu za wszystkie pożyczone kalkulatory i drukowane matury
  • Pani Teresie Sochoń za wszystkie miłe słowa i rozmowy oraz za możliwość dostępu do książek z opracowaniem
  • Pani Marzenie Kasendrze - Filipiak za fajnie prowadzone lekcje, na których mogliśmy porozmawiać o wszystkim i wspólnie się pośmiać
  • Panu Michałowi Kokorzyciemu za przygotowanie nas do matury i za udzielone nam wskazówki oraz wyciągnięcie nas z naszej strefy komfortu
  • Pani Annie Gorońskiej za organizowane wycieczki matematyczne, na których można było zdobyć bardzo dobrą ocenę z matematyki oraz punkty z zachowania
  • Pani Mirosławie Przyłudzkiej- Moryl dziękujemy za dużą liczbę zadań domowych, które nawiedzały nas w snach, życzymy, aby już więcej nie zepsuł się Pani laptop
  • Panu Pawłowi Dłużewskiemu za mile spędzone lekcje język angielskiego.
  • Pani Katarzynie Donat- Ziółkowskiej za wspólne pogaduchy na lekcji oraz za naukę jak poprawnie opisać obrazek w języku angielskim
  • Pani Hance Piotrkowskiej za pokazanie nam jak wygląda prawdziwy język angielski oraz za to, że nie poddawała się Pani by nauczyć nas prawidłowo mówić i posługiwać się nim
  • Pani Annie Organiście za wytrwałość i stres jakie przynosiły nasze lekcje z odsłuchem , dziękujemy za wszystkie polecone nam seriale i filmy
  • Pani Małgorzacie Grześkowiak-Waseli za to, że pytała nas Pani w nieodpowiednich momentach oraz umilanie nam czasu podczas grania w kahoota
  • Pani Paulinie Habryło za cudownie zorganizowane gry historyczne, które pozwoliły nam lepiej poznać przebieg i znaczenie danych wydarzeń
  • Pani Tatianie Tatarskiej za nowe oblicze historii i wyrozumiałość kiedy nie działały nam mikrofony
  • Pani Alinie Stephan-Śmidodzie za to, że pomimo dużej ilości wiedzy wierzyła w nas do samego końca oraz że jest Pani chodząca encyklopedią z biologii, a także przypomniała nam, że w świecie istnieje hasło ,,nie ma zmiłuj!"
  • Pani Annie Kępińskiej - Dymel za swobodne podejście do chemii, która wcale nie okazała się taka trudna i umilanie nam lekcji swoją osobą
  • Pani Beacie Matysiak Chudzińskiej za przekazanie nam wiedzy o interesującym przedmiocie jakim jest geografia, za przygotowania nas do matury i za niezwykle mile prowadzone lekcje.
  • Pani Beacie Durnowskiej dziękujemy za wycisk na wf-ie, tygryski, miłą atmosferę i wspólne rozmowy o wszystkim
  • Panu Pawłowi Kapłonowi za dużą porcję kartkówek z edb i bardzo męczący wf
  • Księdzu Gniewomirowi Kujawie jesteśmy wdzięczni za to, że wspierał nas duchowo w każdym dniu naszej nauki.
Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY !!!
Szczególnie chcielibyśmy podziękować naszej Wychowawczyni Pani Alinie Stephan-Śmidodzie za wspólnie spędzone trzy lata, które były dla nas zarówno przygodą jak i czasem, w którym odkrywaliśmy samych siebie. Dziękujemy za przekazaną wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Za wspólne rozmowy i przydatne rady. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas i pomoc w przygotowaniu to tak ważnego egzaminu dojrzałości jakim jest matura. Pomimo tak trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy Pani zawsze nas pocieszała, wspierała i motywowała do działania. Pokazała nam Pani z czym tak naprawdę musimy się zmierzyć. Dziękujemy za to! Nie sposób nam wymienić te wszystkie rzeczy, za które byśmy chcieli podziękować, ale musi Pani wiedzieć, że jesteśmy teraz zupełnie innymi ludźmi niż tymi, którzy 3 września 2018 zasiedli w szkolnych ławkach. I to wszystko dzięki Pani pomocy. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy i będziemy mogli powspominać ten czas.

Uczniowie klasy 3C:
Patryk Ślugaj