24 września 2021

Poznański Kongres Samorządów Uczniowskich

W piątek 24 września 2021 roku  w Collegium Iuridicum Novum Wydziału Prawa i Administracji UAM odbył się trzeci już, zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Poznania, Kongres Samorządów Uczniowskich. Wśród obecnych znalazła się również delegacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Schwarz, Pola Wiśniewska, Patrycja Nowicka. Liczne wykłady, warsztaty oraz wystąpienia zaproszonych gości okazały się dla wszystkich bardzo interesujące. i poruszały bardzo ważne tematy dotyczące praw i obowiązków ucznia oraz samorządu uczniowskiego , a podobnych organizacji na uczelni.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Alina Stephan-Śmidoda