9 października 2020

Procedury bezpieczeństwo uczniów i pracowników Liceum

W związku ze wzrastającą liczbą zachorowań w Polsce wprowadzam dodatkowe obostrzenia  dotyczące zasad organizacyjnych zwiększających bezpieczeństwo uczniów i pracowników przed zakażeniem koronawirusem obowiązujące w Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie Podgórnym:

Punkt 12 wyżej wymienionych zasad w brzmieniu:

12. Uczniowie każdorazowo dezynfekują ręce przed wejściem do sali, a także do sekretariatu, stołówki i po
             wyjściu z toalety. Wszystkie wyżej wymienione osoby obowiązuje zachowanie dystansu społecznego
             (od 1–1,5 m) w obszarze tzw. przestrzeni wspólnej (korytarz, sekretariat, boisko szkolne).

uzupełniony zostaje o dwa kolejne podpunkty:

12a. Wymagane jest zakładanie przez ucznia maseczki przed podejściem do tablicy.
        12b. Nauczyciel przemieszczając się w czasie lekcji po sali ma obowiązek zakładania  maseczki

Bez tytułu